امروز : چهارشنبه 05 , 02 , 1397
تعرفه تبليغات

    وب سایت مدرسه ها .آی آر به عنوان اولین و جامع ترین پرتال اطلاع رسانی و آموزشی کشور با روزانه بیش از ده هزار بازدید یکی از معتبرترین و تخصصی ترین سایتهای فعال در حوزه آموزش و اطلاع رسانی ویژه فارسی زبانان در ایران می باشد. در این راستا درج هرگونه آگهی تبلیغاتی و یا معرفی مدارس یا خدمات مجاز تجاری در پایگاه مدرسه ها به راحتی امکان پذیر میباشد . مواردی که شامل تعرفه های تبلیغاتی میشود در دو بخش آگهی های ویژه و بنرهای تبلیغاتی طبقه بندی میگردد .

تعرفه تبلیغات در پایگاه  مدرسه ها  (نسخه فعلی) :

مکان تبلیغ ابعاد بنر   حداکثر حجم بنر درصد نمایش هزینه یک ماه
بالای تمام صفحات 240در 95 پیکسل   35 کیلوبایت % 100 200,000 تومان
بلوک وسط صفحات اصلی 450 در 95 پیکسل   40 کیلوبایت % 70 200,000 تومان
صفحه اصلی 730 در 248 پیکسل   50 کیلوبایت % 50 200,000 تومان
آگهی ویزه و ترکیبی ---------------   ---------------- % 100 600,000 تومان
طریقه ثبت سفارش آگهی :

   جهت ثبت آگهی های تبلیغاتی خود میتوانید از طریق ارسال ايميل همراه با شرح كامل درخواست و آگهي خود به info@madreseha.ir و يابا تماس با شماره تلفن 77185385اقدام نماييد.(لطفا" فقط متقاضیان درج آگهی تماس بگیرند)

  جهت ثبت بنرهای تبلیغاتی خود میتوانید پس از واریز وجه مربوطه از طریق فرم تماس با ما با واحد تبلیغات پایگاه مدرسه ها .آی آر ارتباط برقرار نموده و ضمن اعلام مشخصات فیش واریزی و مشخصات بنر خود آن را از طریق پست الکترونیکی که به متقاضی معرفی میشود برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی بنر مورد نظر در جایگاه مربوطه قرار گرفته و فعال شود .

مزیت آگهی های ویژه :

   این دسته از آگهی ها ضمن آنکه از بازدید بالایی برخوردار هستند بصورت سفارشی در سایت معرفی و نمایش داده میشوند . همچنین در این آگهی ها درج لینک مستقیم سایت مربوطه به همراه تصاویر و اطلاعات مربوط به آگهی مورد نظر نمایش داده میشود . این دسته از آگهی ها در صفحه اول و اصلی سایت و صفحات مرتبط با آن به شکل چرخشی نمایش داده میشوند . آگهی های ویژه بسیار سریعتر در موتورهای جستجو ایندکس شده و در نتیجه جذب مخاطب بالایی دارند .

 

  نکات و قوانین درج تبلیغات در سایت :

   1 - از آنجایی که پایگاه مدرسه ها .آی آر ملتزم به قوانین جمهوری اسلامی ایران است از پذیرش آگهی های خلاف قانون و اخلاق اجتماعی معذور میباشد . همچنین لازم به ذکر است امکان درج آگهی و تبلیغات مرتبط با کلیه مشاغل و خدمات گوناگون در پایگاه مدرسه ها .آی آر میسر میباشد . همچنین آگهی و تبلیغات مرتبط با مدارس، اشخاص و موسسات و شرکتهایی که دارای خدمات و تولیدات و محصولات مفید میباشند به تشخیص مدیریت پایگاه مدرسه ها .آی آر با تخفیف ویژه درج میگردند .  

   2 - طراحی بنرهای تبلیغاتی مشاغل مختلف بر عهده متقاضی بوده و در صورتی که این امر توسط متخصصان پایگاه مدرسه ها .آی آر انجام پذیرد تعرفه طراحی بصورت جداگانه محاسبه میگردد .

   3 - از پذیرش عکسهای نامربوط و غیر واقعی و یا خلاف عرف و قانون اجتماعی معذوریم و چنانچه آگهی فاقد عکس باشد به تشخیص مدیران سایت عکسی مرتبط با آگهی درج میگردد. درج آگهی و تبلیغات مرتبط با موازین خلاف قوانین جاری کشور موجب حذف آگهی مربوطه شده و مبالغ واریزی به هیچوجه عودت داده نمیشود . 

   4 - قبل از اقدام به انجام هرگونه معامله یا ارتباط با صاحبان مشاغل یا خدمات و تبلیغات معرفی شده و... در این پایگاه از صلاحیت و صحت عملکرد و مجوزهای مربوطه آنان ( صاحبان آگهی ) مطلع گشته و سپس اقدام به استفاده از خدمات مربوطه بنمایید زیرا ثبت اطلاعات و آگهی ها در این پایگاه به معنی تایید و تضمین فعالیت و عملکرد صاحبان آگهی ها نبوده و صرفا دارای جنبه اطلاع رسانی میباشد و در این خصوص مدیریت پایگاه مدرسه ها .آی آر هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد 

  5 - درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در پایگاه مدرسه ها .آی آر و عدم هماهنگی در متن خدمات معرفی شده و اطلاعات مندرج در سایت معرفی شده ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و مسئولیت آن بر عهده آگهی دهنده میباشد .

   6 - هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مورد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد . کلیه مراکز و موسساتی که بصورت خیریه فعالیت میکنند از معافیت تعرفه ای برخوردار بوده و اطلاعات آنان نیز به رایگان در این پایگاه ثبت شده و نمایش داده خواهد شد .

   7 - در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزارت ارشاد ) نسبت به حذف یک آگهی به مدیر سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

   8 - به کلیه تبلیغاتی که برای مدت 6 ماه رزرو شوند 20 درصد تخفیف و برای مدت 12 ماه 30 درصد تخفیف تعلق خواهد گرفت .

  

1

 


 

 
Copyright 2014 By Madreseha.ir© |Design by webcade | Powered By BIG Group